Talino viešasis transportas

Talinas, kaip ir kiekvienas didelis miestas, rūpinasi, kad gyventojai ir miesto svečiai jaustųsi patogiai. Todėl viešojo transporto sistema čia veikia kokybiškai ir tiksliai. Pats Talino centras nėra labai didelis, tad pagrindinius objektus ir lankytinas vietas patogiai pasieksite pėsčiomis ar dviračiu. Jei apsistojote kiek atokiau nuo centro ar norite pamatyti užmiestyje esančias vietas, be jokio vargo susisieksite autobusu, troleibusu ar tramvajumi. Dėl jūsų pačių patogumo siūlome iš anksto pasidomėti viešojo transporto tvarkaraščiais. Juos rasite miesto interneto svetainėje bei specialioje mobiliojoje aplikacijoje. Tad ką vertėtų atsiminti prieš pradedant kelionę? Įprastai Talino visuomeninis transportas veikia nuo 6 valandos ryto iki 23 valandos nakties, išskirtiniais atvejais iki 24 valandos. Nepamirškite įsigyti bilieto ir mėgaukitės kokybišku susisiekimu Talino viduje!

Talino viešasis transportas

Atvykus į naują miestą, dažnai nerimaujame dėl susisiekimo viešuoju transportu. Maršrutai atrodo taip, lyg tai būtų šifruotas žemėlapis, o bilietų ir žymėjimo tvarka kelia paniką. Viešint Taline, visų šių nemalonumų išvengsite, nes miesto susisiekimo sistema draugiška atvykusiems iš kitų šalių. Bilietų įsigijimo procesas irgi nekels jokių sunkumų, rinktis galite net iš trijų patogių variantų:

  • Talino kortelė – ši kortelė labai padės per atostogas. Sumokėjus vienkartinį mokestį, Talino viešasis transportas bus nemokamas. O daugelyje muziejų galėsite lankytis su didelėmis nuolaidomis arba visai nemokamai.
  • Popierinis bilietas – jį galite įsigyti pas vairuotoją. Bilietas galioja vienam važiavimui ir kainuoja 2 eurus.
  • Smartcard – ši kortelė sukurta tam, kad saugotų miesto aplinką ir tyrą orą. Ji suteikia galimybę naudotis visomis elektroninėmis susisiekimo priemonėmis Taline. Ir taip pat vienkartiniu mokesčiu prisideda prie aplinkos apsaugos.

Labai patogu, tad būdami Taline drąsiai naudokitės visomis viešojo transporto paslaugomis. Be to, toks keliavimo būdas padeda dar geriau pažinti miestą!

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino