Atostogos Taline

Artėja atostogos, bet vis dar nenusprendėte, ką per jas veikti? Žinome, kaip kartais būna sunku rasti šauniausią sprendimą. Ypač kai keliaujame su žmonių, turinčių skirtingus poreikius, kompanija. Bet neverta jaudintis. Šįkart siūlome išbandyti žavingą Estijos sostinę Taliną. Talinas – tai miestas, kuris ne tik pasiūlys gausybę pramogų ir veiklos, bet ir sužavės visus išvykos dalyvius. Kadangi miestas nedidelis, net trumpos atostogos Taline suteiks progą pamatyti pačias svarbiausias vietas. Bet neapsigaukite dėl miesto dydžio, nes pramogų įvairovė tikrai jus nustebins. Autentiškos istorinės vietos, modernus centras, dešimtys puikių kavinių ir restoranų, nenuilstantis naktinis gyvenimas ir net penki paplūdimiai! Skamba šauniai, o kur dar sodai, nuotykių parkai ir be galo skanus estiškas maistas... Vien skaitant norisi būti Taline. Tad nieko nelaukite, griebkite kelionės kompanionus ir ruoškitės neįtikėtinam nuotykiui Taline!

Atostogos Taline

Kaip jau minėjome, Talinas gali pasiūlyti nuotykių kupinas atostogas. Bet nuo ko pradėti ir ką tikrai verta nuveikti? Kad būtų aiškiau, toliau pateikiame kelis atostogų Taline scenarijus:

  • Talino senamiestis. Jūsų kelionės planuose jis turėtų būti pirmoje vietoje. Klausiate, kodėl? Tai yra vienas iš puikiausiai išsilaikiusių Europos senamiesčių. Vieta, kuri išsaugojo autentišką viduramžių prekybinio miesto vaizdą ir stilių. Tai yra neįtikėtina, nes Estija ir ypač sostinė Talinas buvo šimtus metų atakuojami kaimyninių valstybių. Būtinai turite išvysti Talino rotušės aikštę, senąsias miesto bažnyčias ir seniausią pastatą mieste – Dominikonų vienuolyną.
  • Talino paplūdimiai. Nors Estija yra šiauriausia Baltijos šalių valstybė, šiltuoju sezonu tikrai smagu išsimaudyti. Dar šauniau tai, kad tvarkingi ir jaukūs paplūdimiai stovi pačiame mieste. Talinui priklauso net penki paplūdimiai: Pirita, Stroomi, Kakumäe, Harku, Pikakari. Todėl šokite į maudymosi kostiumėlius ir pliuškenkitės į valias!
  • Apsipirkimas Taline. Nors per atostogas norisi pailsėti nuo ilgų eilių ir žmonių spūsčių, Talinas yra puikus miestas apsipirkti. Čia rasite ne tik šaunių lauktuvių artimiesiems, bet ir patys galėsite lepintis išskirtiniais papuošalais, suvenyrais ir drabužiais. Pagrindinės vietos įsigyti suvenyrus yra prie Šv. Kotrynos skersgatvio ir Talino rotušės aikštės. Jei tiesiog norite pasivaikščioti po parduotuves, tam puikiai tiks senamiestyje esančios Viru ir Müürivahe gatvės bei Rotermanni rajonas.

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino