Turizmas Taline

Estija – sparčiausiai besivystanti Baltijos šalių valstybė, pasaulį stebinanti neįtikėtinais laimėjimais inovacijų srityje. Tad nenuostabu, kad daug kitų sričių keliasi į elektroninę erdvę. O viena iš jų – tai turizmas. Kadangi Estiją aplanko vis didesni turistų srautai, ši rinka plečiasi didžiuliu greičiu. Kuriamos specialios mobiliosios aplikacijos bei kitos kelionę lengvinančios inovacijos. Jei nusprendėte apsilankyti Estijoje, problemų nekils, nes jums į pagalbą atskubės šiuolaikinės technologijos. Ypač išsiskiria sostinė Talinas, nes čia beveik visur turėsite nemokamą prieigą prie belaidžio interneto ryšio. O paklydusiems padės turizmo centrai. Pagrindinis Talino turizmo informacijos centras yra įsikūręs adresu 10146 Tallinn, Estonia. Čia gausite visą reikiamą informaciją, galėsite įsigyti brošiūrų bei miesto žemėlapį ir pasinaudoti nemokamu interneto ryšiu. Tad drąsiai keliaukite ir mėgaukitės atostogomis Taline be jokių trukdžių!

Turizmas Taline

Talinas – ateities miestas, pasiruošęs jūsų atostogas paversti nepakartojamomis. Dažnai būtent paprasčiausi nesusipratimai aptemdo šaunų laiką kitoje šalyje. Vienas iš jų – susisiekimas. Taline šios problemos nekils, nes miesto valdžia ir viešojo transporto kompanijos rūpinasi kiekvieno vartotojo poreikiais. Todėl kiekviena kelionė Estijos sostinėje yra kiek įmanoma lengvesnė. Tikėtina, kad pirmas susidūrimas su viešuoju transportu bus tik nusileidus oro uoste. Tačiau nesijaudinkite, nes į Talino centrą nuvažiuosite per kelias minutes naudodamiesi autobusu, tramvajumi ar taksi paslaugomis. Keletas patarimų, kaip be jokio vargo pasiekti kelionės tikslą:

  • Autobusas nr. 2 – maršrutas vykdomas beveik kas 20 minučių ir veikia nuo 6.30 val. iki vidurnakčio. Bilietas kainuoja 2 Eur, jį galite įsigyti pas vairuotoją.
  • Tramvajus nr. 4 – maršrutas pradedamas nuo 5.30 val. ir vykdomas iki 00.45 val. Bilietas kainuoja 2 Eur. Jį taip pat galite įsigyti pas vairuotoją.
  • Taksi – dažniausiai taksi automobiliai stovi tik išėjus iš oro uosto. Kelionės kaina svyruoja nuo 5 iki 10 Eur, tad neapsigaukite.

Jei Taline praleisite ilgesnį laiką, rekomenduojama įsigyti Talino kortelę. Tai yra patogus būdas keliaujantiems. Su šia kortele galėsite nemokamai naudotis viešuoju transportu, gausite dideles nuolaidas ekskursijose ir lankytinose vietose. Kortelė galioja tam tikrą laiką. Sumokėję vienkartinį mokestį, ją įsigysite Talino turizmo vietose bei internetu. Atostogaukite be rūpesčių naudodamiesi visomis Talino turizmo teikiamomis paslaugomis!

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino