Paskutinė minutė į Taliną

Talinas – pasakiškai gražus miestas. Jame susipina kerintys istoriniai paminklai, žavingas senamiestis, modernūs pastatai ir jaukios žaliosios erdvės. Argi nebūtų nuostabu bent keletą dienų praleisti mėgaujantis šiuo išskirtiniu miestu? Tikrai taip! O ar žinote, kaip geriausia pažinti naują kultūrą? Žinoma, kad ragaujant gardžius nacionalinius valgius! Estija garsėja dėl tradicijų įvairovės. Skirtingų šalių pėdsakai yra giliai įsišakniję ir tradicinėje virtuvėje. Čia rasite baltiškų, slaviškų, Šiaurės ir Vakarų Europos patiekalų, todėl toliau išvardijame patiekalus, kuriuos būtina paragauti.

Ką ragauti Estijoje?

  • Vietinį šokoladą. Nustebote? Estija garsėja dėl šalyje gaminamų šokoladų. O viena iš populiariausių rūšių Kalev. Be to, tai yra seniausia šokolado gamykla valstybėje.
  • Šprotai – tai gana įprastas patiekalas Lietuvoje. Estija turi gilias žvejybos tradicijas, tad ir valgių su šprotais variacijų yra kur kas daugiau.
  • Mulgipuder – tai bulvių košės ir kruopų mišinys, patiekiamas su įvairiais padažais. Dažniausiai Estijoje gyvenantys žmonės šį patiekalą valgo specialiomis progomis.
  • Kama – desertinis patiekalas gaminamas iš miežių, avižų, rugių ir kitų grūdų. Tai – gardėsis, kuris ne tik skanus, bet ir labai naudingas sveikatai!

Paskutinė minutė į Taliną

Talinas skamba šauniai. Tad pats laikas griebti atostogų kompanionus ir keliauti į šį žavingą Estijos miestą. Jums pasisekė, nes iš Lietuvos vykdomi dažni tiesioginiai skrydžiai į didžiausią Talino oro uostą. Dar vienas šaunus dalykas – žemos bilietų kainos! Skrydžių pasiūlymai būna praktiškai nerealūs. O jei mėgstate keliauti spontaniškai, paskutinės minutės kelionės į Taliną yra puikus pasirinkimas. Pasitaikius tokiai progai, lėktuvų bilietų kainos juokingai žemos. Žinoma, norėdami gauti šaunius pasiūlymus, turite sekti oro linijų skelbiamas naujienas. Galime garantuoti, jog paskutinės minutės skrydis į Taliną bus jūsų! Jei išvyka ekspromtu nėra jums, įsigykite bilietus tada, kai bus likęs ilgesnis laikas iki planuojamo išvykimo, o skrydžiai stebins žemomis kainomis!

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino