Pigūs skrydžiai į Taliną

Ar daug žinote apie šiauriausią Baltijos šalių valstybę Estiją? Atsakysite – nemažai, juk visi esame girdėję apie krašto istoriją, spartų vystymąsi ir kultūrą. Nustebsite, nes tai tik labai maža dalis to, kuo Estija gali nustebinti, todėl toliau pateikiame keletą intriguojančių faktų apie šią valstybę.

Faktai apie Estiją:

  • Kol mes aršiai ginčijamės dėl elektroninio balsavimo, Estija seniai mus aplenkė... Ir ne tik mus... Tai yra pirma šalis pasaulyje, kuri savo piliečiams suteikė galimybę balsuoti elektroniniu būdu.
  • Estai pirmauja daugelyje sričių. Bet ar žinojote, kad tai yra mažiausiai religinga tauta? Tik 14 proc. gyventojų teigia išpažįstantys kokį nors tikėjimą.
  • Estijos gyventojai garsėja dėl sportinių pasiekimų. Bet nustebsite sužinoję, kad šalyje labai populiarios žmonos nešimo varžybos. Skamba keistai, bet iš tiesų šios sporto šakos čempionatai vykdomi kiekvienais metais ir estai yra laimėję net 11 metų iš eilės.
  • Neįtikėtina, bet Estija pagal savo plotą visame pasaulyje turi daugiausiai kraterių, kuriuos paliko meteoritai.

Skamba nepaprastai šauniai... Jei ir jus užkariavo smalsumas, nieko nelaukite ir vykite aplankyti šios intriguojančios šalies. Dar sunkiau atsispirti pagundai, kai Vilnius–Talinas lėktuvų bilietai tokiomis geromis kainomis!

Pigūs skrydžiai į Taliną

Susidomėjote galimybe aplankyti žavingą Estiją? Puikus sprendimas. Tai yra neįtikėtinai įdomi ir pasakiškai graži valstybė, sauganti šimtametę istoriją ir nuostabią gamtą... Atostogaudami čia nepraleiskite progos apsilankyti sostinėje Taline. Tai yra labai patogu, nes skrydžiai iš Lietuvos vykdomi būtent į šį miestą. Maršrutas truks apie valandą, tad net nespėsite akių sumerkti! Žinoma, nepraleiskite progos sutaupyti. Todėl verta atsiminti, kad pigiausi skrydžiai į Taliną randami pavasarį ir rudenį. Be to, išleisite mažiau bilietus įsigydami tada, kai bus likęs bent pusmetis iki išvykos. Nebrangūs skrydžiai į Taliną būna tada, kai vyksta akcija ar paskelbiami paskutinės minutės pasiūlymai. Todėl nepraleiskite šaunios progos keliauti pigiai!

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino