Talino oro uostai

Estija – sparčiai besivystanti Baltijos šalių valstybė. Joje inovacijos ir šiuolaikinės tendencijos veda į priekį. Į modernų šalies ritmą įsisupa gili istorija ir nuo seniai išlikusios tradicijos bei pasakiška krašto gamta. Nenuostabu, kad dėl šių savybių vis daugiau turistų iš užsienio valstybių aplanko Estiją ir jos nuostabią sostinę Taliną. Kadangi vis didėja keliautojų srautai, svarbu pasirūpinti nepriekaištingu susisiekimu. Estijai tai puikiai sekasi, nes viešasis transportas veikia be priekaištų. Didžioji dalis autobusų, tramvajų ir troleibusų yra orientuoti į aplinkos apsaugą. Ne tik susisiekimas miesto viduje yra modernus ir patogus, bet ir keliavimas oru bei laivais. Estija turi net 5 tarptautinius oro uostus ir kelias prieplaukas. Vadinasi, keliaujant nekils jokių problemų!

Talino oro uostas

Planuojate atostogas Estijoje, o gal iš čia vyksite į kitą užsienio šalį? Vienu ar kitu atveju verta pasidomėti valstybėje veikiančiais oro bei laivų uostais. Kaip jau minėjome, čia įrengti penki tarptautiniai oro uostai ir net du iš jų sostinėje Taline. Kad būtų paprasčiau rasti informaciją, toliau pateikiame šalyje esančių oro uostų sąrašą.

Estijos oro uostai:

  • Tarptautinis Talino oro uostas (Lennart Meri Talino oro uostas) – didžiausias Estijos oro uostas, įsikūręs 4 km nuo Talino centro. Adresas Lennujaama tee 12, 11101 Talinas, Estija.
  • Talino Pirita Harbour oro uostas – tai gana nedidelis oro uostas, vykdantis skrydžius į aplinkines šalis.
  • Pärnu oro uostas – Pärnu mieste įsikūręs oro uostas, 4 km nutolęs nuo centro.
  • Tartu oro uostas – Tartu mieste įsikūręs oro uostas, 11 km nutolęs nuo centro.
  • Kuressaare oro uostas – Kuressaare mieste įsikūręs oro uostas, 2,8 km nutolęs nuo centro.

Susipažinę su Estijoje esančiais pagrindiniais susisiekimo taškais, galėsite geriau planuoti savo laiką ir kelionės maršrutą. Tad būkite praktiški ir keliaukite laisvai!

Skrydžiai į Taliną

Skrydžiai iš Talino